Usługi transportowe

Zwracając się do Państwa z niniejszą ofertą, chcielibyśmy zaproponować podjęcie współpracy w zakresie usług transportowych. Ofertę naszą kierujemy do firm pragnących w sposób profesjonalny rozwikłać problemy związane z szeroko pojętym zagadnieniem transportu i logistyki. Atutem naszej firmy jest nowoczesny tabor. Większość floty jest młodsza niż pięć lat, serwisowana jest w firmowym warsztacie przez najlepszych fachowców, co gwarantuje niezawodność usług, przy maksymalnym ograniczeniu ponoszonych kosztów, zarówno naszych jak i naszych kontrahentów. Licząc na przychylne ustosunkowanie się do przedłożonej oferty, oddajemy do Państwa dyspozycji nasze doświadczenie, nowoczesny i różnorodny tabor oraz szerokie możliwości techniczne firmy.

1. Transport drogowy:
- Krajowy – ładowność do 10 ton
- Międzynarodowy – ładowność do 10 ton
- Przewóz towarów kompletnych i drobnicowych
- Stała obsługa firm w zakresie transportu i logistyki
- Dystrybucja do odbiorców wg wskazań

2. Realizacja zleceń ekspres drogowy (jednorazowy kurs powyżej 500 km) na terenie całej Polski: przewozimy przesyłki, listy, osoby.

3. Przewóz towarów na trasach lokalnych danego województwa.

Przeprowadzki prywatne

Nasza firma wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i jednocześnie mając świadomość różnorodności ich oczekiwań, przygotowała specjalną ofertę usług tak aby dostosować się do potrzeb każdego klienta.

Oprócz dużych przeprowadzek prywatnych, wycenianych każdorazowo przez naszych konsultantów, postanowiliśmy zaproponować naszym klientom drobne usługi lokalne jak i kompleksowe przeprowadzki rozliczane według stawki godzinowej. Umożliwia to umówienie przeprowadzki podczas jednej, krótkiej rozmowy telefonicznej! Klient płaci za rzeczywisty czas pracy, a nasi pracownicy wykonują wszystkie prace jakie są wymagane podczas przeprowadzki od pakowania do rozpakowania uwzględniając również potrzebę posprzątania przed czy też po przeprowadzce.

W stałej, gwarantowanej stawce godzinowej otrzymujesz od nas: komplet materiałów zabezpieczających, obsługę przez zespół doświadczonych pracowników, optymalnych rozmiarów meblowóz oraz pełne ubezpieczenie mienia na czas realizacji usługi.

Klienci o nas" Profesjonalizm to cecha, która jest dla nas najważniejsza. Terminowość i ogromna wiedza powoduje, że wspołpraca z firmą DASK przebiega idealnie! "SpecProfi


Szybki kontakt

Tel: +48 071 783 60 33
Fax: +48 071 783 60 20
Email: biuro@dask.com.pl