Oferta przeprowadzek prywatnych

Przeprowadzki full service
Full service czyli od drzwi do drzwi. Konsultant naszej firmy przychodzi do klienta do mieszkania lub biura, ocenia czas i orientacyjny koszt przeprowadzki. Następnie nasi pracownicy pakują rzeczy, rozbierają meble, znoszą do samochodu, przewożą, wnoszą do nowego mieszkania czy biura i rozpakowują oraz montują z powrotem domowe sprzęty. W cenę wliczone są materiały zabezpieczające, ewentualnie sprzątanie pomieszczeń.

Przeprowadzki elastyczne
Stworzyliśmy także ofertę "elastycznych przeprowadzek" dla osób szukających oszczędności lub mających do przewiezienia niewiele bądź wiele rzeczy. Pozwala to na jak najbardziej ekonomiczne wykorzystanie ekipy przeprowadzkowej, może ona składać się od 1 do 100 pracowników czy od 1 do kilku samochodów. Wyceniana na podstawie ustalonej stawki godzinowej za każdego pracownika i samochód.

Zrób to sam
Przygotowaliśmy również wariant "Zrób to sam" dla osób poszukujących usług transportowych, sam pakujesz , sam znosisz ,a my dajemy Ci specjalny samochód z kierowcą za , którego płacisz według stałej stawki godzinowej.

Cennik przeprowadzek prywatnych

Przeprowadzki full service - 220 zł/h
Cena zawiera:
- Cztery osoby do pakowania i pomocy
- Materiały zabezpieczające
- Narzędzia do demontażu i montażu mebli
- Samochód z windą rozładunkową

Przeprowadzki elastyczne
Przeprowadzka liczona według stawki godzinowej sam decydujesz ile osób czy samochodów potrzebujesz. Oczywiście stale nasz konsultant doradza jak on by to zaplanował. Jest to bardzo elastyczny i oszczędny sposób na przeprowadzkę.

Cena zawiera:
- osoby do pakowania i pomocy stawka za godzinę pracy jednej osoby 25 zł
- Materiały zabezpieczające - gratis
- Narzędzia do demontażu i montażu mebli - gratis
- Samochód z windą rozładunkową w stałej cenie 120 zł/h

Zrób to sam - 100 zł/h
Cena zawiera:
- Jedna osoba (kierowca)
- Samochód kontener 24 m3.

Wszystkie ceny są podane w kwocie netto.

Klienci o nas"Profesjonalizm to cecha, która jest dla nas najważniejsza. Terminowość i ogromna wiedza powoduje, że wspołpraca z firmą DASK przebiega idealnie! "SpecProfi


Szybki kontakt

Tel: +48 071 783 60 33
Fax: +48 071 783 60 20
Email: biuro@dask.com.pl