Transport ciężki do 24 ton

Podstawowym zakresem usługi naszej firmy jest transport ciężarowy na terenie Unii Europejskiej nowoczesnymi samochodami o ładowności do 24 ton.

Nasz tabor obejmuje następujące rodzaje pojazdów:
- Mega,
- Standard.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Samochody wyposażone są w telefony GSM oraz system GPS, co pozwala na stałe utrzymywanie łączności z siedzibą firmy, a także na dokładne określenie położenia samochodu on- line.

Kierowcy zatrudnieni w naszej firmie posiadają duże doświadczenie w wykonywaniu przewozów na terenie naszego kraju jak i całej Europy. Wszystkie ciągniki siodłowe spełniają normy tzw. EUR 3, EUR 4, EUR 5 ,natomiast naczepy posiadamy w opcji kurtyny z plandeką tzw. „firanki” oraz naczepy w zabudowy skrzyniowej kontenerowej. Posiadamy OC Przewoźnika gwarantujące ubezpieczenie przewożonych ładunków do sumy gwarancyjnej 750 000,00 euro ,które również obejmuje nasz załadunek jak i rozładunek towaru .

Spedycja :
Nasza firma również posiada dział spedycyjny ,który dzięki swojemu doświadczeniu jak i bardzo mocno rozwiniętej współpracy z innymi spedycjami krajowymi czy też zagranicznymi świadczy pomoc w znalezieniu ładunku czy też odpowiedniego pojazdu.

Klienci o nas"Profesjonalizm to cecha, która jest dla nas najważniejsza. Terminowość i ogromna wiedza powoduje, że wspołpraca z firmą DASK przebiega idealnie! "SpecProfi


Szybki kontakt

Tel: +48 071 783 60 33
Fax: +48 071 783 60 20
Email: biuro@dask.com.pl